Laipni lūdzam FVS studijā

Mēs specializējamies Jūsu projekta īstenošanā, piedāvājot profesionālu studijas fotografēšanu un filmēšanu, kā arī post-production pakalpojumus.

FAVORITE VIDEO STUDIO

Mēs atspoguļosim Jūsu unikālo stilu un redzējumu un atbalstīsim Jūs katrā Jūsu radošā projekta fāzē. Visaptveroša, profesionāla un individuāla pieeja ir tas, kas padara mūsu darbu īpašu un ļauj iegūt lojālus klientus.

F

V

165 m2
Studija

StudijaS=165 m2

Mūsu plaša studija ir aprīkota ar vismodernāko profesionālo tehniku, kā arī ideāli piemērota dažāda tipa video materiāla (tāda kā video prezentācijas, reklāmas video, muzikālie klipi, īsfilmas) uzņemšanai un fotosesijām. Papildus ir pieejama speciāla zona filmēšanai ūdenī. Telpas un aprīkojums ir pieejami izīrēšanai.

Foto / Video
Komanda

Komanda Foto/Video

Favorite Video Studio – ir augstākā līmeņa audiovizuālas jomas profesionāļu komanda. Veicam augstas kvalitātes kino, video un foto uzņemšanu un satura veidošanu, neatkarīgi no uzdevuma sarežģītības pakāpes un lokācijas. Mūsu komandā ir: speciālisti video reklāmas, animācijas dizaina, un speciālo efektu jomās, kā arī scenārists, apgaismotājs, 3D modelētājs, fotogrāfs, mākslinieks, kolorists, drona operators, video montāžists, kostīmu pārzinis un rekvizitors.

360° 4m
Rotējoša platforma

4M ROTĒJOŠA PLATFORMA360°

Nodrošina cilvēku, tehnikas (t.sk. automašīnu) un priekšmetu filmēšanu no visām pusēm un leņķiem.

Katering
Apkalpošana

KeiteringsPakalpojums

Filmēšanas grupas nodrošināšana ar kārstiem ēdieniem, bezalkoholiskiem dzērieniem un dzeramo ūdeni (gan studijā, gan ārpus tas). Atsevišķā teltī rīkojam ēdināšanas zonu filmēšanas grupai.

Profesionālas komandas
Atbalsts

AtbalstsUzticieties mums!

Uz studijas īres laiku piedāvājam pilnu tehnisku atbalstu un nodrošinājumu, kā arī apgaismotāja, kostīmu pārziņa un rekvizitora pakalpojumus. Vajadzības gadījumā, mēs nekavējoties sniegsim Jums atbilstošu konsultāciju un tehnisko palīdzību.

PRO Optiskais Internets
1000 Mbit/s

PRO Optiskais Internets1000 Mbit/s

Piedāvājam visātrāko internetu pilsētā! Ideāls risinājums Jūsu on-line translāciju organizēšanai.

Balta
Ciklorama

Balta ciklorama9m x 9m x 4m

Tiek piedāvāta kopā ar profesionālo apgaismojumu un baltu 4m rotējošo (360°) platformu.

Kustību reģistrēšanas
Sistēma

Kustību fiksējoša sistēmaRokoko Smartsuit Pro

Kustību fiksējošais kostīms. Kustību ieraksts notiek reālajā laikā. Piemērots darbam studijā vai ārpus tas. Vienkāršs ekspluatācijā (kostīms uzvelkams 5 min. laikā). Turklāt, ir nodrošināta pilna savienojamība ar tādām platformām kā Unity 5, UnrealEngine 4, MotionBuilder u.c.

Zaļais fons
Virtuāla studija

HromakejsZaļais / zilais fons

Platums – līdz 8m, augstums – 4m (malas – pa 4 m) telpiskai daudzkameru filmēšanai.

Privāta autostāvvieta
Bezmaksa autostāvvieta

AutostāvvietaBezmaksas!

Bezmaksas autostāvvieta 10 automašīnām.

Video-filmēšana
Ar Dronu

DronsVideo uzņemšana

DJI MAVIC PRO 2 modeles drons. Var atrasties gaisā vairāk nekā 40 minūšu laikā. Pieejams ar izbraukšanu uz Jūsu lokāciju.

PAR MUMS

Mūsu ražošanas studija, specializētais aprīkojums un teicamā pieredze garantē jebkuram Jūsu projektam augstu rezultāta kvalitāti. Reklāmas un mūzikas klipu veidošana, studijas fotosesijas modes žurnāliem, video filmēšana nopietnām reklāmas un mārketinga kampaņām un vēl daudz kas cits… tas viss ir balstīts mūsu radošajā enerģijā un personiskajā atdevē Jūsu projektam no sākuma līdz beigām.

PAKALPOJUMI

Animācija

Mūsu radošajai komandai ir vairāk kā 10 gadu darba pieredze animācijas dizaina, grafikas (CG), vizuālo efektu (VFX) un post-production jomā, un mēs esam gatavi pārvērst Jūsu vīziju realitātē! Mēs arī veidojam un adaptējam profesionālos Adobe After Effects projektu šablonus tieši Jūsu mērķiem.

Pēc Jūsu izvēles mūsu kustību grafikas speciālisti var pārvērst jebkuru tīkla, TV, kino vai interaktīvo lietojumprogrammu koncepciju par kaut ko īpašu. Lai kāds arī būtu Jūsu uzdevums vai projekts, mēs esam šeit, kopā ar Jums, lai Jums palīdzētu radīt kaut ko spilgtu un iespaidīgu, unikāli Jūsu.

Video ražošana

No vienkāršā līdz sarežģītajam. Mēs varam palīdzēt Jums it visā: sākot ar scenārijiem, un līdz post-production. Mūsu visaptverošā videomateriālu apkalpošana sevī ietver visas procesa fāzes, tādēļ Jūs varat būt pārliecināti, ka gala rezultāts būs tieši tāds, kādu Jūs iedomājāties.

Mūsu rīcībā ir aprīkojums un pieredze iespaidīgas televīzijas reklāmas, korporatīvo mārketinga videoklipu, izglītojošo filmu veidošanai, kā arī neaizmirstamu videoklipu radīšanai īpašiem gadījumiem. Mēs sadarbosimies ar Jums filmēšanas plānošanā un organizēšanā, tai skaitā vietas izvēlē un satura noformēšanā, kā arī nodrošināsim vadību filmēšanas dienā. Tiklīdz filmēšana būs pabeigta, mēs nodrošināsim materiālu rediģēšanu un precizēšanu, sniedzot augstas kvalitātes post-production (t.sk. izkārtojumu, krāsu korekciju, adaptāciju un satriecošus 2D/3D efektus).

STUDIJAS NOMA

Foto/ video ražošana

Mēs piedāvājam pilnu foto un video studjas pakalpojumu klāstu visu veidu un jebkuras sarežģītības pakāpes projektiem, tai skaitā:

 • 360-grādu automašīnu foto/video
 • Mūzikas klipu/ video ražošana
 • Chroma Key Studija (aizmugurējā plāna aizvietošana)
 • Kāzu ballīte jaunlaulātajiem un viesiem
 • Ūdens studija

Mūsu studija ir pieejama ikvienam un jebkādam fotogrāfijas mērķim; mūsu profesionālais apgaismojums un mūsdienīgais aprīkojums arī ir iekļauts piedāvājumā. Mēs esam vienmēr gatavi palīdzēt filmēšanas laukumā un varam ātri nomainīt aizmugurējo fonu, lai filmēšana varētu turpināties. Zvaniet mums jau tūlīt!

Pasākumu skatuve

Mūsu elitārais piedāvājums ir ideāli piemērots jebkāda veida neaizmirstamu pasākumu rīkošanai nevainojamā profesionālajā līmenī:

 • Prezentācija / Konference
 • Apmācības / Meistarklases
 • Darbnīcas
 • Lekcijas
 • Mēģinājumi
 • Modes skates

Aprīkojuma noma

Mūsu mūsdienīgo aprīkojumu ir iespējams arī nomāt; labākais rezultāts ir vienmēr garantēts:
 • Kameras stabilizators: Flycam 6000
 • 6m video celtnis ar LCD Display Plus 3 Axis + Electronic Remote Controlled Head
 • 3x Sony Alpha a7 III 4K Mirrorless Digital kameras
 • Gaismošanas aprīkojums Kinoflow 2x, 2x Fresnel Arri 2Kw, 2xLED100W lights
 • Kameras stabilizācijas sistēma Zhiyun Crane 3s
 • Profesionālais slaiders Edelkrone Cam Slider Pro
Motion Graphic

Animācijas dizains

Mūsu radošajai komandai ir vairāk kā 10 gadu darba pieredze animācijas dizaina, grafikas, vizuālo efektu un post-production jomā, un mēs esam gatavi pārvērst Jūsu vīziju realitātē! Pastāstiet, kas Jums ir vajadzīgs, un vienkārši vērojiet, ko mēs spējam izdarīt!

Video

Video ražošana

Iespaidīga televīzijas reklāma, korporatīvie mārketinga videoklipi, izglītojošas filmas un neaizmirstami video īpašiem gadījumiem – mūsu visaptverošā video ražošana ietver sevī visu: no scenārijiem līdz post-production.

Rent

Studijas pakalpojumi un noma

Neatkarīgi no Jūsu projekta mēroga, mēs nodrošināsim Jums pilnu studijas pakalpojumu klāstu. Mūsu augstvērtīgie līdzekļi un aprīkojums arī ir pieejami nomāšanai, tādējādi Jūs varat baudīt profesionālu kvalitāti ikvienā filmēšanā.

S

!

PORTFOLIO

0

Priecīgie klienti

0 +

Facebook Likes

0

Pabeigtie projekti

Dotted Separator
Video ražošana

Video ražošanas pakalpojumi

Scenārista pakalpojumi

Režija un post-production

Profesionāls tehniskais aprīkojums ir pieejams studijā / īpaša cena nomai (skatīt sadaļu „Noma”)

Filmēšanas vietu menedžments

Unikāls studijas apgaismojums, gaismotāja pakalpojumi.

Video apstrāde un montāža

Video apstrāde un montāža

Režija un post-production

Krāsu korekcija

Lineārā montāža un specefekti

Profesionāla diktora ieskaņošana

Muzikālais pavadījums Jūsu projektam no mūsu bāzes.

Animācijas grafika

Motion grafikas un vizuālo specefektu pakalpojumi

Profesionāla mākslinieka pakalpojumi / Montāža

2D motion grafika un animācija

3D modelēšana un animācija.

KONTAKTI

Te ir daži veidi, kā sazināties ar mums:

Būsim radoši!

Ja Jums ir projekts, kuru Jūs gribētu ar mums apspriest, lūdzu, sazinieties ar mums, īsi aprakstiet savu mērķi, un mēs sazināsimies ar Jums nekavējoties. Neuztraucieties, viss, ko Jūs mums uzticēsiet, būs pilnīgi konfidenciāli!

Favorite Video Studio SIA
Reģ. Nr. LV40103456612

Kļavu iela 1, Baloži, Latvija
+371 29226375
video@fvs.lv
FavoriteVideoStudio
Pr-Pk: 10:00 – 19:00 Se: Slēgts Sv: Slēgts

ATSAUKSMES